Hakkımızda

Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı

Halat Hukuk

Merkezi istanbul’da bulunan Hukuk Büromuz, İstanbul Barosu’na bağlı olarak
yetkinlikleri, organizasyonel yapısı, çalışma ilkeleri ve
çalışma yöntemi doğrultusunda tüm Türkiye sathında ve Uluslararası alanda
Avukatlık ve Hukuk Danışmanlığı Hizmetleri
vermektedir.

Çalışma İlkelerimiz ve Yöntemimiz

Özgünlük ve Ön İnceleme

Ne kadar sıradan gözükür ise gözüksün, her bir hukuksal meseleyi özel olarak kabul edip onu özgün yanları ile ele alarak detaylı bir ön incelemeye tabi tutmak hukuk büromuzun başlıca çalışma ilkesidir.

 

Ön inceleme esnasında,  olaya uygulanabilecek farklı hukuk normlarını araştırır, karşılaştırır, yoğun emek ve zaman gerektiren bir değerlendirme sürecinden sonra en doğru çözümü içeren hukuk normlarını ve olayın çözümüne yönelik en  güçlü ve  pratik hukuksal yöntemi belirleyerek işe başlarız.

 

Akabinde ise  işin her aşamasında aynı yöntemi uygulayarak, ve her aşamasında müvekkilimizi bilgilendirip, görüşlerini alarak hukuksal meseleyi en efektif şekilde sonuca ulaştırmak üzere çalışırız..

Şeffaflık ve Dürüstlük

Hukuk büromuzda , tüm çalışmalarımızı şeffaf olarak yürütürüz.

 

Şeffaflık ve dürüstlük ilkemiz gereği, işiniz ile  ilgili gerçekleştirdiğimiz  tüm çalışmaları,dijital veriler haline dönüştürüp, bulutta depolar ve gizlilik  ilkemiz gereği sadece sizin ulaşabileceğiniz şekilde güvenle koruruz.

 

Böylelikle de sizin için yapmış olduğumuz çalışmara,  dava veya icra dosyalarında gerçekleştirilen işlemlere dilediğiniz an dilediğiniz yerde güncel olarak erişebilir, gereksininiz olan belgelerin kopyalarını alabilir, çoğaltabilir,  hukuksal durumunuzu 7 gün 24 saat güncel olarak kontrol edebilirsiniz.

Takip ve Süreklilik

Hukuki mevzuat, aynı yaşam gibi sürekli değişiklikler ve yenilikler içerir.

 

Belirtilen değişikliklere ve yeniliklere uygun doğru hukuksal adımların zamanında atılmaması ise hak kayıplarına, hukuksal çekişmelerde dezavantajlı hale düşmeye, idari ve mali cezalar nedeni ile ekonomik kayıplara neden olabilir.

 

Güncel mevzuatı takip ederek, iş ile ilgili  atılması gereken uygun hukuksal adımların zamanında ve doğru olarak atılmasını, alınması gereken önlemlerin alınmasını sağlamak,  başladığımız  işleri  sonuç alıncaya kadar özenle ve sürekli olarak takip etmek bir diğer önemli çalışma  ilkemiz ve yöntemimizdir.

Yetkinliklerimiz

Hukuk büromuz, 30 yıla yaklaşan ulusal ve uluslararası deneyimi ve hukuksal donanım ile iş hayatınızı sorunsuzca sürdürmenizi, çekişmeli durumlar için çabuk ve doğru çözüme ulaşmanızı sağlayacak yetkinliklerle donatılmıştır.

 

Ayrıntılı bilgi  için  lütfen “yetkinlikler” sayfasını inceleyiniz.

Organizasyonumuz

Halat Hukuk Bürosu İstanbul Merkezli olarak
Avukat Sabit Halat ve Avukat Aybike Berber,
Türkiye’nin diğer illeri ve dünyanın birçok ülkesinde ise partnerleri ile birlikte tüm Türkiye sathında ve küresel olarak gereksinimiz olan  avukatlık ve hukuk danışmanlığı hizmetlerini eksiksiz olarak vermektedir.

 

Ayrıntılı bilgi ve görüşme için bize
iletişim linkini kullanarak e-posta gönderebilir
veya 0216 222 28 16 telefonu arayarak
randevu talep edebilirsiniz.